Právě je pát říj 31, 2014 8:31 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 108  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mobile SW/HW Koutek (iOS,Android,WM,Palm,Blackberry..etc
PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2012 9:10 pm 

Ma pravdu ten chlapec melwy.Vetsinou to je tak ze nekdo doveze kontejner plnej takovyho zbozi a pak to rozproda jinym prodejcum.Takze musis pockat na dalsi kontas :-)
A vetsinou se reklamace resi vracenim penez pac se to do ciny zpet neposila.A na kazde zbozi by mela byt min 2 roky zaruka pokud to nekupujes jako zivnostnik na firmu.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2012 9:20 pm 

no ale ja se obavam, ze tady tento "eshop" to jen zprostredkovava... protoze posila jen pres DHL ma to jen od par dodavatelu... takze podle me to mas tak, ze objednas na levnesmartphony.cz > oni poslou objednavku do HK/ciny > DHLkem to prileti behem dne do Lipska a z tama se to uz rozvazi kuryrem primo domu ;-) a jelikoz je to opravdu koupene v cine a jen zprostredkovane tu, tak to bude mit jen rok zaruku... a reklamace prej vyrizuji taky - poslou zpet do ciny a pravdepodobne dojde novy kus...

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2012 9:25 pm 

tak mozny to je ...nevim
Ja mluvim z vlastni zkusenosti jak to fungovalo u nas a u konkurencnich firem :-)

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2012 9:57 pm 

ja sem si to taky nevycucal z prstu.. neco sem nasel na androidim foru a neco primo na tech strankach ;)

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: pát pro 07, 2012 10:02 pm 

Nojo, Melwy, ale ty jako zakaznik objednavas u ceskyho subjektu, co se deje pak, ti muze bejt celkem jedno... Jina vec by byla objednani primo na cinskym eshopu... Na strankach toho eshopu muze bejt imho napsany, co chce...

edit: Aha, uz to vidim... Smejdi :D To uz si snad radsi objednam ten A789 z hifishop24... Tam sice taky pisou 5-7 dnu, ale je na to dva roky zaruka. Kdyz uvazim, ze dneska uz je telefon pomalu vysoobratkovy zbozi... :D

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 5:40 pm 

Nějaký tip na android s předním foťákem okolo 4k? Ne čínu, ale zavedené výrobce - bude to mrdka, ale o to v tomhle případě nejde.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 5:44 pm 

velikost disleye?Pro chlapa nebo zenskou?
Myslim ze za 4 to mrdka bejt nemusi

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 6:30 pm 

Já mám teď Sony miro a nestěžuju si...

Online Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 6:52 pm 

presne tak.Sony sou moc podcenovany mobily.Pokud by stacil tripalcovej display tak xperiu mini.Uz sem to tu myslim psal.Vykonove na ni nemaji ani nektery mobily za 4-5k.Mlada ho ma takze ho trosku znam.1ghz,512ramka,nedovno dostal aktualizaci na android 4 ale hlavne je krasne sviznej neseka se a podobne.Rozjedes na tom i narocny hry a programy.Peknej display a hlavne vybornej 5mpx fotak a nahrava video v HD.Za krasny 3 tisice.Akorat na netu uz je k mani vetsinou jen v cerne .Mlada mela v krabicce jeste krom zakladnich veci (u bile varianty) jeste jeden nahradni zadni kryt (vinovej lesk) a dve folie na displey.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony ... eria-mini/" target="_blank" target="_blank" target="_blank

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 7:50 pm 

Tohle je specialní v tom, ze memu 70ti letemu dedovi po x letech doslouzila jeho Nokie a chce dotykac. Takze zrovna displej to chce co nejvetsi :)

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 8:01 pm 

Chces chytro dedit, co?

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 8:09 pm 

Vubec :) Já mu řekl základní výhody a nevýhody s tím, že by mu asi nejvíc vyhovovala zase nějaká klasická Nokie. Jenže to chce i jako navigaci a na Skype, takže jeho boj. Doporučil bych mu Ascenda, ale ten nemá tu kamerku...

edit: ted se divam na ty SE a nevypadaji spatne http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony ... peria-ray/

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 8:24 pm 

ne nevypadaji.Prave naopak.A co ta xperia pro?Mozna jeste jde sehnat ve stribrne barve.Ma display 3.7 a kamerku ma taky.Koukni po ni

http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony ... peria-pro/

jinak +1 pro toho seniora co chce smartphone

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: ned pro 09, 2012 12:02 am 

No ještě jedno omezení - budu to brát z Bohemky (slevy) a ti nemají v nabídce ani Xperii Ray ani Pro. Takže budu brát Miro. Pročítal jsem recenze a myslím že bude spokojený. Takže dík za rady holomci.
edit: tak Miro má uhlopříčku jen 3,5 palce, což teda není nic moc. Hledám dál.

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: ned pro 09, 2012 9:54 am 

Děda je taky docela geek, dotykáč zatím nemá, ale je to otázka času.
3,5 by mohlo stačit - co když mu tam práskneš tohle:

https://play.google.com/store/apps/deta ... r.activity" target="_blank

Online Profil  

PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2012 9:09 pm 

Dámy a pánové. Za 5 000 !!! http://www.czc.cz/evolve-fx520/120213/produkt

Kdo radši 4" a 1 jádro tak http://www.czc.cz/evolve-fx420/120212/produkt

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2012 9:36 pm 

GTA Vice City pro android je venku :)
https://play.google.com/store/apps/deta ... ames.gtavc

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2012 10:35 pm 

za prachy do toho ale nendu... :D

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 5:25 pm 

tsu píše:
Orientujete se v tabletech? Uvažuju nad tímhle - http://tablety.heureka.cz/google-nexus-7-16gb/" target="_blank" target="_blank" target="_blank, teda až bude u nás k dotání 32 GB, protože 16 je přeci jen docela málo. Uhlopříčka je malá, ale přesně tu chci a vyhovuje mi víc, než ty velké herky. HDMI nepotřebuju, microSD je trošku škoda, 3G mi vůbec nevadí, na to mám telefon, když tak hotspot. Hlavně je to Google, takže je jistota aktualizace systému, ne jak u vyjebaného Samsungu. Konkurence je snad jen iPad mini, ale to je Apple...

No tak zítra to chci koupit. Problém je, že jsem chtěl 32GB verzi, ale ta je jen s 3G což nepotřebuju a dva litry navíc se mi za to dávat nechce, takže 16GB... A teď kruciální otázka - protože to nemá slot na micro SD karty, má někdo z vás zkušenost s propojením mobilu/tabletu s paměťovkou/flashkou přes OTG kabel? Nechci root a podle toho co jsem našel, by to mělo jít použitím tohoto programu https://play.google.com/store/apps/deta ... b3J0ZXIiXQ. target="_blank. a já nevím třeba přes tento kabel http://interlink.tsbohemia.cz/delock-ad ... 42811.html" target="_blank
Vďaka

Offline Profil  

PříspěvekNapsal: úte pro 18, 2012 5:33 pm 

MiRaMaR píše:
Sony sou moc podcenovany mobily.Pokud by stacil tripalcovej display tak xperiu mini.Uz sem to tu myslim psal.Vykonove na ni nemaji ani nektery mobily za 4-5k.Mlada ho ma takze ho trosku znam.1ghz,512ramka,nedovno dostal aktualizaci na android 4 ale hlavne je krasne sviznej neseka se a podobne.Rozjedes na tom i narocny hry a programy.Peknej display a hlavne vybornej 5mpx fotak a nahrava video v HD.Za krasny 3 tisice.Akorat na netu uz je k mani vetsinou jen v cerne .Mlada mela v krabicce jeste krom zakladnich veci (u bile varianty) jeste jeden nahradni zadni kryt (vinovej lesk) a dve folie na displey.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony ... eria-mini/" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank

Souhlasím, Xperii mini mám už od jejího vydání, koupil jsem ji právě proto, že jsem nechtěl žádný pádlo, prostě telefon all-in-one do kapsy (v té době se tuším ještě Xperia Ray neprodávala).... jenže po cca roce a půl používání mě právě ten malý display začal srát :D

Minulý týden jsme s mou drahou kupovali Xperii Miro pro staršího synátora a to by mohlo být ideální i pro mě..

Offline Profil  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2152 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 108  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina